Курс словацької мови "Slovenský jazyk"

    Курс для початківців, які прагнуть вивчити словацьку мову, складається з 35 уроків і супроводжується CD з фонетичними вправами і 30 текстами. Кожен урок спрямований на вивчення певного аспекту обраної теми та засвоєння так званої «живої» словацької. Учбові тексти та матеріали для перекладу знайомлять з історією, культурою та сучасними реаліями Словаччини. Курс розрахований на 35 тижнів інтенсивного вивчення.Курс "Základy slovenskej gramatiky"

    Додатковий курс для тих хто хоче детально розглянути та вивчити правила граматики та фонетики в словацькій мові. Супроводжується великою кількістю вправ на розвиток мовлення та розширення словникового запасу.Курс словацької мови рівень (А1-А2) "Hráva slovenčina"

     Основний курс, розроблений кваліфікованим викладачем-методистом нашої школи. Охоплює всі основні аспекти вивчення словацької мови з нуля. Складається з 6 - ти частин, кожна з яких включає в себе різноманітні теми, основи граматики, багато цікавих та ефективних вправ для практики мовлення та письма . Курс розроблений спеціально для тих, хто бажає оволодіти початковим рівнем для спілкування, туризму, працевлаштування, навчання та інших потреб. Розрахований на 58 уроків.