Курс "Themen aktuell"

    Популярний курс німецької мови розрахований для початківців або тих які продовжують вивчати мову. Включає 3 томи, які передбачають вивчення мови на рівнях A1, A2 і B1, і готують до іспитів Start Deutsch 1, Start Deutsch 2 і Zertifikat Deutsch.
    Головною цілю курсу являється навчити спілкуватися в повсякденному житті і в різноманітних побутових ситуаціях, розвиток вміння працювати як з літературними текстами, так і з діловими. За допомогою методики навчання, яка базується на численних вправах різної складності, лексика легко засвоюється готовими мовними висловами, що сприяє швидкому орієнтуванні в непередбачуваних ситуаціях при спілкуванні з корінними жителями Німеччини.Курс "EM neu"

    Поглиблений курс німецької мови для В1, В2 та С1 рівнів. Є не замінимим для тих, хто хоче бездоганно володіти мовою. Розроблений на основі різноманітних проектних робіт в групах чи парах, які передбачають пошук інформації, її систематизації та правильної презентації.Курс "Training TestDaF Oberstufenkurs mit Prüfungsvorbereitung"

    Даний курс опановують ті хто вивчає німецьку мову і досяг рівня B2/C1 але бажають поглибити свої знання , щоб успішно вступити до німецького вузу.