Екзамени Cambridge

International English Language Testing System (IELTS)

     IELTS — загальновизнана міжнародна система тестування зі знання англійської мови. Щороку цей тест обирають близько 1.4 млн. людей, які прагнуть здобути міжнародну освіту, працевлаштуватися в англомовній країні чи просто вдосконалити володіння англійською мовою.

     Мережа тестування IELTS складається з більше ніж 800 екзаменаційних центрів по всьому світу. Склавши іспит, Ви отримаєте сертифікат, що високо цінується у 6000 вищих освітніх закладах та організаціях.

     У Вас є можливість вибрати один з двох типів тесту IELTS: Академічний або Загальний. Академічний модуль призначений для тих хто бажає навчатися у вищих учбових закладах з англійською мовою викладання. Загальний модуль більше підходить тим, хто хоче здобути середню освіту або працевлаштуватися в англомовних країнах. Обидва модулі складаються з чотирьох частин - аудіювання, читання, письмо і розмовна мова. Результати IELTS оцінюються за унікальною 9-бальною шкалою. Додатково треба відмітити, що нема обмежень на кількість спроб окремого кандидата скласти іспит IELTS.

     Вагомість сертифікату IELTS підтверджено тим, що ця система тестування є спільним проектом авторитетних міжнародних організацій: Британської Ради, IDP: IELTS Австралії та університету Cambridge ESOL.

First Certificate in English (FCE)

     FCE - це іспит для претендентів, які досягли рівня вищого за середній у володінні письмовою та усною англійською мовою. Загальноєвропейськими рекомендаціями по мовній освіті екзамену FCE присвоєно рівень В2. Склавши тести FCE, Ви будете готові самостійно працювати чи проживати в англомовному середовищі.

     При наборі працівників у свої закордонні офіси такі всесвітньо відомі компаніями як: Hewlett-Packard, IBM, Sony, Bosch, Motorola, Siemens AG та багато інших, вимагають саме сертифікат FCE.

Certificate in Advanced English (CAE) та Certificate of Proficiency in English (CPE)

     Тести CAE розраховані на людей з високим рівнем володіння англійською мовою у всіх сферах. Знання кандидата оцінюється 100-бальною шкалою.

     Екзамени CPE підходять кандидатам, які досконало опанували англійську мову і володіють нею, практично, як рідною.

     Тестам CPE присвоєно Загальноєвропейськими рекомендаціями по мовній освіті найвищий рівень вправності в англійській мові C2.

     Нижче наведено порівняльну таблицю відповідності оцінювання між різними системами тестування.

IELTS CAE Рівень присвоєний Загальноєвропейськими
рекомендаціями по мовній освіті
CPE FCE
5.5 - 6.5 45 - 59 B2 C2 B2
6.5 - 8.0 60 - 79 C1
8.0 - 9.0 80 - 100 C2

     Школа іноземних мов PRIMESCHOOL підготує Вас на найвищому рівні до екзаменів IELTS, FCE, CAE та CPE. Крім здобутих знань Ви отримаєте задоволення від навчального процесу.