"English for Kids"

Курси англійської мови для дітей віком від 3 до 10 років
Курс засновано на серії підручників "English Adventure" з аудіо та відео матеріалами. Діти поринуть у веселий та цікавий світ пригод разом зі знайомими персонажами Діснея. Навчання часто проводяться у формі ігор, різні цікаві історії та віршики сприяють кращому засвоєнню навчальних матеріалів. Заняття проходять двічі на тиждень по 30-45 хвилин."Project English"

Курси англійської мови для дітей віком 10 - 14 років
Висока увага до розвитку мовних навичок приділяється від самого початку курсу. Заняття проходить у формі "роботи над проектами", що заохочує учнів більше спілкуватися англійською мовою. Навчання проводяться двічі на тиждень по 45 хвилин за підручником видавництва Oxford University Press.

"New Total English"

Курс англійської мови для дорослих
New Total English - новий сучасний комунікативний курс з англійської мови для дорослих, який використовується як основний засіб навчання на заняттях в групах та індивідуально. Широкий спектр компонентів дозволяє його успішно застосовувати в аудиторії, де використовуються сучасні мультимедійні технології. Тексти і аудіо записи розроблені на основі автентичних матеріалів. Включає велику кількість додаткових завдань і матеріалів. Один курс розрахований в середньому на 96 ак.г. (5-7 місяців навчання).

"Going for Gold" - Intermediate

Ці курси англійської мови можна вважати підготовкою до екзамену Cambridge First Certificate Examination (FCE). Адже успішно його засвоївши, позитивний результат при складанні іспиту FCE Вам гарантовано.High Flyer – Intermediate

Дворівневий курс англійської мови для підлітків та дорослих, що володіють англійською на середньому та вище середнього рівнях. Кожен рівень розраховано на 80 - 100 аудиторних годин. Курс є одним з варіантів підготовки до екзамену FCE."Cambridge English"

Курс англійської мови підходить, незалежно від віку, всім хто планує навчатися чи працювати у англомовних країнах. Успішно засвоївши учбовий матеріал курсу, у Вас буде чудова підготовка до складання одного з іспитів "Cambridge ESOL" - Certificate in Advanced English (CAE). Сертифікат CAE є ознакою володіння англійською на високому рівні."CPE" - Upstream Proficiency

Курс чітко спрямований на підготовку до складання ще одного іспиту "Cambridge ESOL" - Cambridge Proficiency Examination (CPE). У навчанні використовуються різні підручники видавництв Longman, Oxford University Press, Express Publishing. При складанні екзамену СРЕ використовуються реальні життєві ситуації, які створені спеціально, щоб допомогти Вам більш ефективно спілкуватися і відшліфовувати Ваші мовні навички, необхідні для спілкування на найвищому рівні професійного та академічного життя."IELTS" - Foundation

Курс готує до найпоширенішого іспиту "Cambridge ESOL" з англійської мови у світі - International English Language Testing System (IELTS). У навчанні використовуються різні підручники видавництв Longman, Oxford University Press, Express Publishing.

Курс англійської мови - "Success"

Станьте комунікативно компетентним зовнішньому світу разом з курсом англійської мови "Success". Завдяки надихаючим і відповідним сучасним вимогам темам, ви успішно засвоїте знання та впевнено використовуватимете їх на практиці. Чотирьохрівневий курс, 120-160 уроків на кожен рівень.