Про нас

     Знати іноземні мови необхідно - з цим напевно погодиться кожен з нас, адже таке знання дозволяє впевнено почувати себе в будь-якій обстановці, завжди і скрізь домагатися успіху. Але вивчення іноземної мови потребує чимало часу і самовідданості. Наведемо лише декілька причин, щоб переконати Вас зробити рішучий крок до опанування, приміром, англійської, німецької чи ще якоїсь мови:

     Якщо Ви вже вирішили опанувати іноземну мову, то постає питання: Як це зробити? Вирішити цю проблему вам із задоволенням допоможе школа іноземних мов PrimeSchool. Що може дати Вам PrimeSchool? Відповідь проста - за допомогою професійних викладачів і новітніх методик навчання, які забезпечать найкраще засвоєння матеріалу, Ви зможете вивчити іноземну мову за короткий час і в необхідному обсязі.

Ми пропонуємо:

Розташування в центрі міста та зручні навчальні приміщення

     Школа іноземних мов PRIMESCHOOL - це комфортні сучасні навчальні приміщення в самому центрі міста.Знайти нас не складе труднощів ні вам, ні вашій дитині.

Вивчати іноземні мови - це цікаво

     Кількість студентів у кожній групі не перевищує 7 чоловік, що дозволяє викладачу інтерактивно взаємодіяти з кожним учнем. Навчальні групи формуються враховуючи вік та рівень володіння іноземною мовою:

Фахівці PRIMESCHOOL, за Вашим бажанням, проводять тестування на рівень володіння мовою на початковому, середньому, та завершальному етапі курсів.

Наша аудиторія